Loonberekening op internet
Geen loonberekening meer op uw ANKO Ondernemersdisk via uw computer, maar op internet.
Waarom: omdat de loonberekening online wordt gedaan, is deze altijd up-to-date. U kunt uw accountant ook een inlog geven; hij kan zo gemakkelijk bij uw loonberekeningen. Bovendien werkt het snel, het maken van een loonberekening kost u ongeveer 3 minuten per medewerker per maand! Meer info? Klik hier!
20 juli 2010 Nieuwe update beschikbaar
Nieuw: Printen reiskostendeclaratieformulier
Van iedere medewerker is er vanaf nu een reiskostendeclaratieformulier te printen. Tot vandaag had u hiervoor de CDversie van de ANKO Ondernemersdisk nog voor nodig. Vanaf nu dus loonberekening, snipperdagen en reiskosten via internet bij elkaar.

Enkele uitbreidingen:
- Ingevuld vakantiegeld over 2009 staat niet meer bij juni.
- Vakantiegeld is toegevoegd in het betaaloverzicht voor mei. Op het betaaloverzicht van mei staat nu behalve het loon ook het vakantiegeld en het totaal over te maken bedrag.
- De loonstrook voor de maand mei is uitgebreid met een vakantiegeld loonstrook. De loonstrook van mei bestaat nu uit 2 A4-tjes. Eén voor het loon en één voor het vakantiegeld.
- Vakantiegeld is toegevoegd aan de loonstaat van de medewerker.
Nieuwe update beschikbaar per 26 april 2010 met onderstaande aanpassingen:
- Opsplitsing in de zakelijke- en woonwerkreiskosten.
- Voor iedere medewerker kan nu ook in het verleden een loonberekening worden gemaakt.
- Ingevulde gereserveerde vakantiegeld voor medewerkers in dienst voor 1 januari 2010, waarvoor vorig jaar (2009) geen loonberekeningen zijn gemaakt verschijnt nu ook op loonstrook rapport.
- Als de svw bijdrage 0 is (stagiares bijvoorbeeld) dat verschijnt deze niet op de loonstrook/loonoverzicht.
- Nieuwe rapportage: Betaaloverzicht.
Terug